Znj. Smith

-Alo, znj.Smith. Mund te flas pak me Anen ?
-Ana per momentin nuk eshte ketu. Por nqs je Miri, te pret neser, ne te njejtin vend, ne te njejten ore. Po qe se je Beni, gjithçka ka mbaruar mes jush dhe nqs je Xhulio, nuk ishte ashtu sic duket .

Të ngjashme

Ska komente

Komento