Zgjuarsia e vajzës bionde…

Ishte një lajm që kishte te bënte me një burrë që kërcënonte se do hidhej nga një pallat…
Kronika e këtij lajmi u ndërpre për shkak te reklamave.

Biondja i tha brunes:

-Vë bast 20 mije leke qe nuk do hidhet nga pallati
-Në rregull i tha brunia!
Pas reklamave filloi serish lajmi ku pas pak burri u hodh nga pallati…

-Urdhëro merri 20 mije leket i tha biondja
-Nuk mund ti pranoj sepse ishte e thjeshte, tha brunia!

-Këmbëngul qe t’i maresh tha biondia!

-Dëgjo tha brunia, te them te vërtetën këtë lajm e kisha pare dy ore me pare te lajmet e drekës dhe e dija qe do hidhej!!

Biondja tha: Edhe un e kisha pare ne lajmet e drekës por nuk e besoja të ishte aq budalla sa të hidhej për herë te dytë!!!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento