Vogelushja dhe mamaja

-Vogelushja: Mami mami , e di qe kamarierja jone eshte nje engjell??
-Mamaja: Pse zogu mamit ? Nga te erdhi ne mendje ky mendim?
-Vogelushja: Po e pashe vet o mami, ishte ne gjunje te divani dhe ja bente: ” Oh zot po vije” , Mire qe e kishte kapur babi nga bythet se do kishte fluturuar lart!

Të ngjashme

Ska komente

Komento