Vlonjati në kopshtin zoologjik

Ishin nje here tre vlonjate dhe shkuan te kopshti zoologjik por te hyrja ishte roja i alarmuar. Roja: Me vjen keq djema nuk mund te hyni se sapo morrem vesh qe luani ka dal nga kafazi?!! Vlonjati: Ore hape deren se s’ta ha njeri luanin!…

Të ngjashme

Ska komente

Komento