Vlonjatet ne kopshtin zollogjik

-Ishin nje here tre vlonjate dhe shkuan te kopshti zollogjik por te hyrja ishte roja i alarmuar.
-Roja:Me vjen keq djema nuk mund te hyni se sapo morrem vesh qe luani ka dal nga kafazi?!!
-Vlonjati:Ore hape deren se sta ha njeri luanin!

Të ngjashme

Ska komente

Komento