Vetem nje euro

Nje njeri donte te blinte nje kompjuter qe kushtonte 500 euro, mirepo ai kishte vetem 499 euro. Del ne rruge, sheh nje grua dhe e pyet:

– A mund te me japesh 1 euro se me duhet per tee blere nje kompjuter?

– Gruaja, gjithe gezim, ia kthen: – Po nese te jap 2 euro, do ma blesh edhe mua nje ?

Të ngjashme

Ska komente

Komento