Vellezerit ne lokal

Ishin tre vellezer ne lokal.Me i madhi thote:-A mos i paguajme leket?thote i mesit po por na duhet nje plan.Hidhet me i vogli dhe thote di une plan:-Duhet te ndahemi dhe kur t’iu pyse kamarjeri se a i keni dhene leket thoni po.Ndahen keto dhe shkon kamarjari te me i madhi:-a i keni dhene leket?PO Ja shko pyt tjetrin.Shkon tek tjetri dhe e pyet a i keni dhene leket kurse ky i thote po pyete me te voglin.Kur shkon tek i vogli dhe e pyet ai i thote:-Ne leket i kemi dhene po ti bjer kusurin.

Të ngjashme

Ska komente

Komento