Varet nga kendveshtrimi

Nderkohe po e shoqeronte ne shetitjen e tij nje bionde, aktore suedeze me kembe te gjata. Lenini e shikon dhe proteston:
– Kjo nuk eshte korrekte. Ai ka qene me se paku po aq mekatar sa dhe une.

Djalli e qeteson:

– Nuk e ke kuptuar! Ajo qe sheh eshte ndeshkimi per aktoren!

Të ngjashme

Ska komente

Komento