Vajza po i prezantonte prinderve te dashurin e saj..

Babai: Pra ky eshte Djali me te cilin ti do te martohesh ?
Ku punon ti ?
Djali: Sapo dola nga burgu dhe do te kerkoj per pune..
Babai:- Ti do te martohesh me nje te burgosur !!!!
Pse ke hyre ne burg ti ?
Djali: Vrava nje Prind qe nuk me dha doren e Vajzes se tij..
Babai: Mire se erdhe ne Familje Bir..

Të ngjashme

Ska komente

Komento