Vajza e re nudo

Një vajzë e re hyn ne një lokal komplet nudo. Afrohet para banakut dhe porosit një birre. Kamarieri mbet pa levizur duke e pare..
-Cke ja bën vajza, – s’ke pare ndonjeher vajzë nudo?
– jo jo – ja bën kamarieri , – vajza nudo kam pare..
– po atëherë pse me shikon? – ja bën vajza.
-Eh po shikoj se nga do nxierresh leket për te me paguar birren. :hahaha

Të ngjashme

Ska komente

Komento