Treni

Tre persona mrrijn te stacioni i trenit, por treni sa ishte nis. Ecin me vrap dhe dy te paret mrrijn te hipin ne ecje e siper, ndersa i treti nuk mrrin me hipe, por fillon me qeshe me te madhe. I thote nje kalimtar qe e shikoj skenen: Me falni, por ti nuk duhet me qesh se nuk mrrite me hip ne tren kurse shoket tuj po. E si te mos qesh kur ai qe duhet me hipte ne tren jam une, se ato te dy vetem sa erdhne mem percjell mua.

Të ngjashme

Ska komente

Komento