Tre budallenjte

Na ishin tre budallenje ne spitalin psikiatrik. Vjen doktori qe ti beje pyetje per te pare permiresimet. E pyet te parin: Cfare do bleje me 50 leke?
Ai i thote: nje avion. E pyet te dytin, ai i thote nja 2 aviona. Kur e pyeti te tretin tha nje cimcakiz dhe kusurin mi blej aviona.

Të ngjashme

Ska komente

Komento