Tradhtia e biondes

Martohet një burrë me një bionde dhe një ditë kthehet më herët në shtëpi dhe takon një mashkull të panjohur. Hap dollapin dhe thotë:
– Grua, sa herë duhet të të them se ai duhet të fshihet, jo ti!

Të ngjashme

1 Comment

  • Reply nitta 30/04/2014 at 7:14 pm

    e fort kjo por ngo qera
    u kan ni burr dhe ni grue.Rruges tuj ec e shohin ni bjondin me syze n’bark dhe burri i thoye gruas:a i’u ka qorru barku a?gruaja i thote:jo barku por bjondinat e kane zakon kete .Per zorren qorre.

  • Komento