Telefoni

Blen gruaja nje telefon mobil dhe don me provu a punon, dhe futet ne banjo, thirr ne tel e shtepis.

-Lajmrohet burri: Alo!
-Gruja: zemer a pom ndegjon !?
-Burri: po po, te ndegjoj por s’mund te flasim tani se eshte ajo lopa ne banjo.!!

Të ngjashme

1 Comment

  • Reply .............................. 22/04/2011 at 1:51 pm

    shume e mirr gjekkjoo shume pert eper per te qeshur veq vazhdoniii:D

  • Komento