Te vertete me Policet

Isha duke degju radion dhe kur ja boni spikeri sot do ftojm Tipikun ne emisionin e nates hajde Tipik me tha.
U nisa une dal nga pallati edhe ja nis vrapit se as 5 min larg e kam Radion.
Perpara me del nje makine ndalon tek kembet,ishin 2 civila
Policia e Shtetit me thane ku shkon me vrap?
Pse ka na nje tabele ndalim shpejtsie ne kome ju pergjigja .

Të ngjashme

Ska komente

Komento