Tag

Zana

Zana

Nje zezak takon nje zane!!Ajo e pelqeu shume,dhe i tha zezakut:me thuaj dy deshira dhe une do ti plotesoj!! -Pasi u mendua ai tha:dua te behem i bardhe dhe te…

Më Shumë