Tag

Rracizmi

Rracizmi

Dy veta po luanin bilardo dhe njeri fillon te flase: – Si eshte e mundur qe dhe ne bilardo ka rracizem? – Pse i thote ky tjetri! – Po ja…

Më Shumë