Tag

Perfundimi tragjik

Perfundimi tragjik

Biondja shkon me të dashurin në kinema për ta parë një film romantik. Aty nga gjysma e filmit Biondja i shtërngon dorën të dashurit dhe me lot në sy e…

Më Shumë