Tag

lakuriqet

Tre lakuriqet e nates

-Na ishin tre lakuriq nate dhe shkojn te tre per te gjetur ushqim i pari shkon ne shtepi me gjak dhe i thot mamaja:pse je me gjak..? Ja kthen lakuriqi:…

Më Shumë