Tag

Alfred Moisiu

Alfred Moisiu

Nje dite te bukur e me diell, Alfred Moisiu po luante me shoket e tij pensioniste tavell te skarpatet e Lanes. Kur papritur nja 5 makina policie vijne aty dhe…

Më Shumë