Studenti Arab

Nje e-mail qe nje student arab i dergon te atit:
-Berlini eshte i mrekullueshem , njerezit ketu jane fantastik dhe me pelqen shume , por baba, me vjen pak turp te shkoj ne kolegj me Ferrari 599 GTB prej floriri te paster , kur te gjithe pedagoget e mi dhe shume studente te tjere vijne me tren.
Biri yt, Nasser.

Të ngjashme

Ska komente

Komento