Studentet

Ishin dy studente qe banonin bashke,mesonin qe te dy mire fillimisht,por nga dita ne dite njeri nuk mesonte.
-Tjetri e pyet pse e ke lene mesimin koheve te fundit e spo meson hiq?
-Ky ia ktheu dhe i tha,nje dite duke mesuar e gjeta nje kime(qime)ne liber dhe u gerdita.

Të ngjashme

Ska komente

Komento