Skocezi koprac‏

Nje Skocez kthehet per dreke ne shtepi dhe i thote te shoqes sot per dreke dua te besh dy veze te zjera, nje do ta ha une, nje ti, nderkohe une po ngjitem ne tarace te levis pak antenen.
-Dhe ashtu ben ngjitet ne tarace por pengohet dhe bie, duke rene nga taraca kalon para dritares se tij dhe i theret te shoqes: “Nje veze bej se une vdiqa”.

Të ngjashme

Ska komente

Komento