Sindromi Kodak

Nje cift suedez, te dy bionde dhe me sy bojeqelli, me prinderit bionde dhe me sy bojeqelli, me gjysherit e tyre po keshtu bionde dhe me sy bojeqielli, kane nje femije me lekuren e zeze, floket kacurrela dhe syte e zinj.

-I ati i bindur se ketu nje gje nuk shkon, ben testin e atesise dhe mjeku i konfirmon se eshte femija i tij. I ati i revoltuar proteston pasi nuk mund ta besonte nje gje te tille, ndersa mjeku detyrohet ti jape shpjegimin se:

– Kemi te bejme me nje rast te qarte te sindromit Kodak! Vagine e gjere, penis i holle, hyn drite dhe djeg filmin!

Të ngjashme

Ska komente

Komento