Simite

Ishte nje burr hante buk po nuk u shnoshte…..ky shkon te doktorri dhe i thot:
-O doktorr un haj buk po nuk shnoshem
(doktorri i pergjigjet)
-Ha simite
shkon ky burri ne shtepi dhe thot me vete(mossssssss harrova me i thon nje gje doktorrit….shkon perseri tek doktorri dhe i thot
-O doktorr kur ta haj simiten para buke apo mas buke?

Të ngjashme

Ska komente

Komento