Si të fillosh një zënkë me gruan

– A je e disponuar për një ‘xhiro’? – thotë burri.
– Nuk mundem, jam e lodhur dhe më dhemb koka – thotë gruaja e përgjumur.
– Flej, flej, se isha duke folur në telefon.
Dhe kështu filloi zënka…

Të ngjashme

Ska komente

Komento