Si kam lindur une?

Nje cun i vogel pyet babin:

O ba o ba si kam lindur une?

I thot babi :

Ty te keqenbabi te ka gjetur mami ne nje trendafil.

O ba o ba po ti si ke lindur?

Mua te keqen baja me ka gjetur gjyshja jote dmth nena ime ne nje borsilok.

Po mire po gjyshi si ka lindur?

Gjyshin e ka gjetur e jema e tij ne nje karafil.

Dhe cuni i deshperuar ja kthen te jatit:

PO mire o Ba asnje nga fisi jone nuk ben sex!?

Të ngjashme

Ska komente

Komento