Si dallohen mizat

Gruaja hyn ne guzhine dhe gjen burrin duke vrare miza dhe e pyet se cfare po ben.
– Po vras miza, pergjigjet ai.
– Ehe! dhe vrave ndonje?
– Po, 3 meshkuj dhe 2 femra.
E habitur gruaja e pyet se si i dallon femrat nga meshkujt.
– Epo, 3 prej tyre ishin tek shishja e birres ndersa dy tek telefoni..

Të ngjashme

Ska komente

Komento