Shqiptari dhe Italiani

Hipen ne avion shqiptari me italianin dhe u ulen bashke .
-Po ky italiani kishte qejf te ulej nga dritarja.
-Mori flake motorri i avionit nga ana e shqiptari dhe italianit dhe i thote italiani:o shqiptar ik nga aty se ka mare flake motorri i avionit dhe i thote shqiptari:ca me duhet mua se ky nuk eshte avioni im.

Të ngjashme

Ska komente

Komento