Shperblim

Na ishte njehere nje familje. Gruaja i thot burrit: Burre u doq llamba
Burri: Pse elektricist te dukem une ty. Nje dit me vone u prish lavamani.
Gruaja: Burre u prish lavamani
Burri: Pse hidraulik te dukem une ty
Pas dy ditesh kur kthehet burri nga puna i gjen te rregulluara.
Pyet gruan kush i rregulloi.Gruaja: Komshiu dhe si shperblim kerkoi o te beja nje embelsire o te flija me te. Burri: Ti bere embelsiren me siguri !? Gruaja: Pse pasticjere te dukem une ty?

Të ngjashme

Ska komente

Komento