Shatorri

Nje cift del en piknik edhe naten flejin en shatorr. N’gjys t’nates e qon gruja burrin dhe pi thot:
Kqyr tenelt shka pe sheh?
Pi shoh honen, yjet thot djali ty desht mu bo romantik…
Mer trrullan a nuk pi sheh qe na kan vjedh shatorrin a?!

Të ngjashme

Ska komente

Komento