Sa te kujdesshme jane femrat ne….

Ne nje parkim, nje femer e cila po nxitonte drejt makines se saj, shikon nje tjeter makine pa shofer e cila papritur filloi te levize.
Shume e ndergjegjshme per rrezikun qe po shfaqej, gruaja hap deren dhe ngre frenat e dores. Kur del shikon nje burre afer makines.
– Po ikte, por e ndalova- i thote gjithe krenari.
– E di, pergjigjet burri, une po e shtyja.

Të ngjashme

Ska komente

Komento