Sa paske ndryshuar!

Nje burre takon ne rruge nje te panjohur dhe i thote: -Ua sa paske ndryshuar mo shoku ,ishe i shkurter dhe tani je i gjate ,ishe brun dhe tani je bjond, ishe i shendoshe dhe tani je i dobet.
Sa ke ndryshuar o Kapo. Eee, prit se une s’quhem kapo! Tallesh,dhe emrin e paske ndryshuar!?

Të ngjashme

Ska komente

Komento