Sa e veshtire te jesh Babagjysh….

Duke kaluar nga nje shtepi ne tjetren, gjithmone duke hyre nga oxhaku, kur hyn ne oxhakun e rradhes i qellon te hyje ne dhomen e nje femre super seksi e cila po flinte krejtesisht lakuriq.

Po ecte lart e poshte Babagjyshi dhe po mendohej.
– Nese e bej, nuk do te shkoj ne parajse, por nese nuk bej nuk dal dot nga oxhaku.

Të ngjashme

Ska komente

Komento