Sa e fort kerkon seksi?

Nafija i lutet Qifes qe te bejne seks:

Ky i lodhur i shpjegon:

– O Nafije, e di ti se cfare eforti kerkon kjo?
– Cfare eforti?
– Po eshte njelloj sikur te te coj nga Elbasani ne Tirane me kembe duke te mbajtur ne kuriz.
– Emo Qife mos bej keshtu.
Nafija insiston dhe Qifja me ne fund pranon. Pas nje seksi te eger, Qifja kthehet nga ana tjeter, kur Nafija i thote:
– O Qife, po tani ke ndermend te me lesh ne Tirane…

Të ngjashme

Ska komente

Komento