Rrefimi dhe interneti

Nje vajze gjate rrefimit tek prifti:
– At, une… ee….
– E di, bija ime cfare ke bere, jemi shok ne facebook, kam pare dhe pozat, kam lexuar dhe cfare ke shkruar ne mur, me mjafton kaq!
– Dhe cfare duhet te bej qe te falem, At?
– Bej like 10 manastire!

Të ngjashme

Ska komente

Komento