Profesioni

Nje femi i thote babit i cili punonte polic edhe une kur te rritem do te behem polic si ti.

Mire i thote babi do njohesh njerez te zot e te zgjuar por ka edhe disa te tjere qe smbushin fare dhe i bjen tavolines,

Djali i thote o ba dera, lere se e hap une thote babi

Të ngjashme

Ska komente

Komento