Pritja

Nje burre dhe nje grua ne breg te detit refleksi i henes mbi det, zhurma e dallgeve .. me pak llafe atmosfere romantike Ajo pyet ate: “Ti je i virgjer, apo jo? ”

Ai: “Po, ke parasysh, pres femren e duhur ” “Ah, sa romantik, te paren qe do! ” “JO, TE PAREN QE MA JEP! ! ! “

Të ngjashme

Ska komente

Komento