Presidentet

-Ishte nje here nje njeri shume i pasur dhe kishte nje avion floriri,dhe ai ftoi te gjithe presidentet e botes per ti pare se sa te sinqerte ishin.
-Presidenti i pare dhe vjedh gjithe sediljet e avionit. Presidenti i dyte vjedh motorin e avionit.
-Dhe si perfundim vete presidenti shqiptar dhe kur del nuk kish marre asgje, dhe kur e shikon ky njeriu i pasur i thote bravo ti je nje president i paster se nuk more asnje gje ndersa keta vodhen sedilet dhe motorin. -Presidenti shqipetr e shikon dhe i thote prandaj nuk ndizej avioni.

Të ngjashme

Ska komente

Komento