Polici tek berberi

O Polic a te them 1 gjeagjez ? mir i thot polici .
C’e kam une cunin e nenes time?
Cun xhaje thote polici,jo, cun teze,jo,cun halle,jo.Nuk e di !
Po vlla e kam o hajdar vlla !
Polici i gezuar shko ne komisariat dhe mbledh shoket e u thot: do ju them 1 gjeagjez : C’e kam une cunin e nenes time? Fillojn: Cun teze,cun daje,cun xhaje..Ky ua kthen gjith pordh: po esht vellai i berberit o budallenj !

Të ngjashme

Ska komente

Komento