Polici “shtatzene”

Papritmas vjen një edukatore dhe e pyet policin:
– Më falni, ju po prisni fëmijë?
Jo mor, këtë bark e kam nga birra – i përgjigjet polici.

Të ngjashme

Ska komente

Komento