Polici ne farmaci

-Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq.
-Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood. por policit nuk i mbushet mendja.
-Atehere farmacistja merr komisariatin ne telefon per te folur me shefin.I thote qe ka ardhur nje polic dhe kerkon byrek me spinaq kur ajo eshte farmaci.
-Shefi i pergjigjeto nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte.

Të ngjashme

Ska komente

Komento