Polici ke doktorri

Shkon nje polic ke Doktorri shume i shqetesuar per problemet e tij sexuale.
Doktori e viziton dhe pas nja dy testesh i thote:
-Gjate jetes suaj 30 vjecare keni pasur shume aktivitet te ngjeshur sexual.Me vjen keq por u kane mbetur vetem 30 ereksione pa konsumaur ende.
Niset per ne shtepi dhe ne dere e pret gruaja e shqetesuar.
-He si vajti puna? C’te tha doktori?
-Me tha qe me kane mbetur vetem 30 here te tjera per te bere sex dhe me pas jam i djegur.
-Oh, atehere u dashkan perdorur me kujdes prandaj duhet te bejme nje liste.
-Une rruges e bera listen dhe me vjen keq te them qe emri yt nuk eshte aty.

Të ngjashme

Ska komente

Komento