Polici edhe hajduti

Nje polic kap nje hajdut dhe rruges duke e cuar ne polici i thote hajduti
-Aman me prit pak sa te blej nje paket cigare
-Mire i thot polici po mos u vono shum.
E kshu i iken hajduti, nuk kalojn as 3 dite dhe e kap prap dhe serish rruges per ne komisiariat i thot hajduti policit:
-Aman me prit pak sa te blej nje paket cigare
-Hehehehe shum i shkathet, se haj me ate un ,tani prit ti ketu se ti blej un cigaret !!

Të ngjashme

Ska komente

Komento