Polici dhe roja

Policia – Ju si roja e dyqanit akuzoheni qe jeni kon bashkpuntor me Hajnat , te cilet morren gjithqka qe kishte aty!
Roja – Ja ja jaran pom vjen keq … momenti kur jon hi hajnat me vjedh une flejt jom kon , kerkon se kom pa .

Të ngjashme

Ska komente

Komento