Polici dhe Biondja

– Ka qenë një polic duke e ruajtur një dyqan mallrash. Në mbrëmje ka filluar të bjerë shi.

Del një biondinë në ballkon dhe i thotë: -Eja e hyrë brenda se po bjerë shi. Polici ia kthen: Jo faleminderit se edhe jashtë është duke rënë shi.

Të ngjashme

Ska komente

Komento