Polici blen molle

Ishte nje polic dhe vajti per te blere molle. E pyet shitesi si i do mollet te kuqe apo jeshile? I thote polici:po hec se do i qeroj ne shtepi une kur ti ha.

Të ngjashme

Ska komente

Komento