policet ne kinema

Dy shoke njeri polic dhe tjetri ekonomist do shkonin ne kinema bashke.i thote ekonomisti policiti:me premto qe do shkosh ne shpi te ndrosh çorapet se te mbajne aq shume ere sa sdurohesh dot.ne rregull i thot polici dhe iken per ne shpi.ne kinema prap vazhdoi era e çorapeve dhe ekonomisti i thot:po ti me premtove qe do ti ndroje more?
po i ndrova tha polici por kisha frike se ti sme besoje dhe i mora ne xhep per ti treguar ty.

Të ngjashme

Ska komente

Komento