Plaku

Një plakut i bie të fikët dhe përfundon në spital. Pas një kontrolli të shkurtër mjeku thotë, qojeni në morg.
Pas kësaj plaku çohet dhe thotë:
Po unë ende s’kam vdekur…
Po hala s’kemi mbërri te morgu, mos u ngut, i thotë mjeku.

Të ngjashme

15 Komentet

 • Reply muhabere 27/08/2010 at 5:41 pm

  shum barcolet e bukur

 • Reply sokol deda 29/08/2010 at 7:35 pm

  Shume e gjetur

 • Reply ideal 05/11/2010 at 9:06 pm

  qishtu osht cdo dit

 • Reply dafina 29/12/2010 at 4:58 pm

  kuku po i keq qiky koment po mos qitni qisi komente palidhje hahahahahahahha krejt balaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhahhahahh

 • Reply dafina 29/12/2010 at 5:02 pm

  shum i keq qikjo barcoletttttttttttttt jeni ma te keqt

 • Reply elmira 07/01/2011 at 11:22 pm

  po shum mir a veq vazhdoni a ok

 • Reply argjend 09/02/2011 at 6:40 pm

  pse bjondina i vesh brekt e zeza

 • Reply argjend 09/02/2011 at 6:43 pm

  u kan ni aftubus i qelav uty jun kan kunterkteri u ka n qorr e dhe u hyp nja me flok atu dasht veq qela e dhe eka kthy bothen perpjet medhe aj ja kashtimm gishtin ne bir te bothes i ka than o kush kadal se ma qa rrove synin

 • Reply natore 17/02/2011 at 7:22 pm

  shum barcolet e bukur.kike<3

 • Reply natore 17/02/2011 at 7:22 pm

  jeni te mrekullueshem<3

 • Reply emine 21/02/2011 at 4:42 pm

  hahahhahah qka i sh kon mir me shti qaashttu
  ne dhe hauahaua kiss e keni

 • Reply rinesa 24/02/2011 at 3:46 pm

  ia paska shti ethet njerit

 • Reply vale 27/02/2011 at 3:15 pm

  po shume e mire ahahahahahahaah
  po thot se ky njeri nuk ka vdek shume shaka hahahahahahhahahahhahahhahahahhahahahhahahhahahhaha

 • Reply ezo 27/02/2011 at 3:19 pm

  ej ku jeni bre shqiptar keni up be njeri spo ju shoh .
  verte ky barcolet e mir mua shum mu duk e mir a keni ala se shum te mira po i keni ku po i merrni se po me duhen mua se po i tregoj motres barcolete e nuk po e ze gjumi kur po ja tregoj ni barcolr menjehere po e ze gjumu hahahahahhahahhhahhahhahhahahhahhahahhahhahahhahahhahheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee……………………………………………………………………………………

 • Reply lilipop 11/04/2011 at 5:40 pm

  hehehe jeni te mrekullushup amo veq diqka po mungon

 • Komento