Plaku me cader

Ndersa shiu kishte pushuar, nje plak nuk e kishte vene re dhe vazhdonte me cadren hapur. Perballe tij,nje adoleshente vuri re dhe provoi ta ngacmoje.”Xhaje,ka pushuar shiu,mbylle cadren.” Plaku fillimisht u ndje ngushte,por shpejt e gjeti pergjigjen:”E di,e di po e mbaj hapur qe te me thahet se nuk kam ballkon ne shtepi per ta thare”.

Të ngjashme

Ska komente

Komento